Login

Întreabă psihologul online

Susținem

vegani romania

Implant dentar pret

Pagini despre:

lipsa erectiei la baieti



Am avut o relatie cu un baiat timp de doua luni. Am inceput sa ies cu el din plictiseala, dar apoi am inceput sa il plac.

8:46am Mar 1 Mesaj anonim de pe www.terapeuti.ro:Buna! Am avut o relatie cu un baiat de doua luni.Am inceput sa ies cu el din plictiseala,dar am inceput sa il plac.Dupa prima luna l-am chemat la mn.Eram culcati in pat si ne sarutam si el mi-a zis ca ii pare rau dar nu se [...]

Loading

Cauta un terapeut sau adreseaza o intrebare

19313 raspunsuri primite pentru 4121 intrebari | Vezi toate intrebarile
consiliere psihologica gratuita