Cursuri gratuite

Sfatul Terapeutului

Sfatul terapeutului

Vezi toate intrebarile | Vezi categorii intrebari

Adreseaza o intrebare pe grup sau sub anonimat

Angajam kinetoterapeut/instructor Pilates – Constanta

Candidatul ideal:

  • interesul pentru a face miscare/pasiune pentru tehnica Pilates;
  • studii in domeniul kinetoterapiei/balneofiziokinetoterapiei (cunostinte de anatomie si biomecanica miscarilor) – reprezinta avantaj;
  • experienta profesionala in lucrul cu publicul/ clientii, de preferat in domeniul wellness;
  • foarte bune abilitati de interrelationare si comunicare;
  • atitudine proactiva, flexibilitate si adaptabilitate.

Descrierea jobului:

Configurarea si sustinerea claselor/sedintelor Pilates intr-un studio Pilates exclusiv feminin

Oferim:

  • cursuri de pregatire in metoda Pilates;
  • salariul fix + Bonus lunar din vanzari;
  • mediu de lucru agreabil;
  • program flexibil (partime/ fulltime);
  • posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

Candidatele interesate pot aplica transmitand CV-ul pe adresa de e-mail contact@studiopilateson.com

Telefon: 0735.520.282

Lasa un comentariu

Facebook si parteneri

Loading

Sustinem

vegani romania

Implant dentar pret

Cauta un terapeut sau adreseaza o intrebare

16005 raspunsuri primite pentru 3293 intrebari